Over BLOC 2030

Op deze pagina

Zaalverhuur

De verbouwingen zijn bijna afgerond. Vanaf 1 februari is het opnieuw mogelijk een zaal of lokaal te huren in BLOC 2030. 

Verenigingen kunnen in BLOC 2030 ruimte reserveren voor hun evenementen: een concert, een theatervoorstelling, een vergadering, een personeelsfeest, ...

Adres: Columbiastraat 110, 2030 Antwerpen

Ruimtes:

- lokaal (max 20 personen)
- bovenzaal (max 200 personen)
- tuinzaal (max 150 personen)

Extra ruimten:

- leskeuken/toog op de eerste verdieping
- leskeuken/toog aan de Tuinzaal

We kunnen alle lokalen uitrusten met audiovisuele apparatuur, op voorwaarde dat die beschikbaar is.
Daarnaast kunt u via het ontmoetingscentrum voordelig drank kopen.

 

Voorwaarden en afspraken

• De zalen kunnen ten vroegste 6 maanden en ten laatste 6 weken voor de activiteit aangevraagd worden.
• Erediensten, privé- en familiefeesten, bruiloften, religieuze activiteiten en openbare verkopen zijn niet toegelaten.
• U moet er zelf voor zorgen dat u de nodige taksen betaalt en alle wettelijke verplichtingen respecteert.
• De huurprijs hangt af van de aard van uw activiteit. Er zijn twee categorieën: categorie 1 geldt voor socioculturele activiteiten, categorie 2 voor commerciële of politieke activiteiten.

 

Documenten

• Aanvraagformulier BLOC 2030
Technische fiche verhuur bovenzaal
Technische fiche verhuur tuinzaal
retributiereglement
afsprakennota verhuur
info over taksen en auteursrechten

 

Meer info

Contacteer de medewerkers van het onthaal: 03 543 90 30 of verhuur.bloc2030@antwerpen.be

Team BLOC 2030

U kan ons team bereiken via tel nr 03 543 90 30 of mail naar bloc2030@antwerpen.be 

Huispartners

Buurtsport:

Natasha Van den Broecke - natasha.vandenbroecke@antwerpen.be0479 49 06 74
Abdallah Belhesse -
abdallah.belhesse@antwerpen.be 0487 76 38 01

Vrijetijdsmedewerker:

Sofie Merckelbagh - sofie.merckelbagh@antwerpen.be 0470 20 65 27

Sportpret VZW:

Tinne Buelens - tinne@vzwsportpret.be 0484 47 42 22


Jes VZW:

Jeroen De Schutter (coördinator JES Luchtbal en JES Rozemaai) - jeroen.deschutter@jes.be of 0479 99 29 53
Anne Vervisch (adjunct-coördinator JES Luchtbal en JES Rozemaai) -
anne.vervisch@jes.be of 0490 57 97 74
Daphne Reinehr (EVC- werkster, vrijwilligerswerking) - daphne.reinehr@jes.be of 0493 56 41 40
Patrick Narosimpa (studio- en danswerking) - patrick.narosimpa@jes.be of 0490 56 38 35
Illias Aissati (tienerwerker) - ilias.aissati@jes.be of 0489 05 96 80
Nadia Sorgho (kinder- en meisjeswerkster), nadia.sorgho@jes.be of 0489 05 95 63
Parinaz Kashani (loopbaanconsulent), parinaz.kashani@jes.be of 0485 73 03 97

Webpunt Luchtbal

• Tijdens de vrije inloop kan je, onder begeleiding van dot.kom-medewerkers, individueel op de computer komen werken:
dinsdag van 9 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.45 uur, woensdag en donderdag van 13.30 tot 16.45 uur
Cursussen: gaan op andere momenten door; vraag gerust naar meer info of surf naar
www.antwerpen.be/webpunt
Meer info bij: 
Goele Veulemans: goele@dotkom.be

Open Inloop Taal - katrien.vanboxel@antwerpen.be


 

Vrijwilligers

Naast deze vaste ploeg draait BLOC 2030 niet zonder de hulp van onze vrijwilligers. Een welgemeende dankuwel aan Leo, Gerda, Robert, Vera, Bart, Kelly, Marie-Hélène en Yoeran.

Ook vrijwilliger worden? Contacteer Danny Busschots - danny.busschots@antwerpen.be